PFAFF ADMIRE 1000
search
  • PFAFF ADMIRE 1000
  • PFAFF ADMIRE 1000
  • PFAFF ADMIRE 1000
  • PFAFF ADMIRE 1000
  • PFAFF ADMIRE 1000
  • PFAFF ADMIRE 1000
  • PFAFF ADMIRE 1000
  • PFAFF ADMIRE 1000
  • PFAFF ADMIRE 1000

PFAFF ADMIRE 1000

Owerlok 4- 3- 2- nitkowy, 16 ściegów
PFAFF Admire 1000 to mocny owerlok 4-nitkowy do szycia ściegiem elastycznym dzianin i innych materiałów. 16 różnych ściegów do jednoczesnego zszywania i wykańczania brzegów ściegami ozdobnymi, mereżką i nie tylko.

Maszyna do szycia ściegiem owerlokowym

PFAFF Admire 1000 to 2,3, 4-nitkowy owerlok. Jest niezawodny w szyciu grubych dzianin i lekkich materiałów, takich jak jedwab czy szyfon. Szyje równym, elastycznym ściegiem owerlokowym i zabezpieczającym, co szczególnie sprawdza się podczas szycia dzianin. Szwy wykonane na Admire 1000 nie puszczają i są zawsze elastyczne, co gwarantuje komfortowe użytkowanie uszytych na tej maszynie rzeczy. Maszyna do szycia PFAFF Admire 1000 ma zaprogramowanych 16 różnych ściegów owerlokowych oraz rolujących tzw. mereżka. Zastosowany w tym owerloku transport różnicowy eliminuje rozciąganie i marszczenie materiału.

Szybki i niezawodny owerlok

PFAFF Admire 1000 jest bardzo szybki - szyje z prędkością 1300 ściegów/minutę. Owerlok wyposażony jest w przydatne funkcje takie jak: regulacja docisku stopki, regulację szerokości i długości ściegu oraz regulacje obcinania. Ponadto, łatwy system nawlekania i czytelna instrukcja powodują, że maszyna PFAFF Admire 1000 jest bardzo przyjazna dla użytkownika. Duża przestrzeń pod stopką pozwala na szycie grubych i ciężkich materiałów. Owerlok posiada zatrzaskowy system montowania stopek, przydatny pojemnik na ścinki oraz możliwość wyłączania górnego noża. PFAFF Admire 1000 doskonale sprawdzi się w małej pracowni krawieckiej, atelier oraz w gospodarstwie domowym.

Wygodny w obsłudze owerlock

Owerlock jest nawleczony fabrycznie. Od razu po wyjęciu z pudełka, maszyna jest nawleczona, aby bez wysiłku rozpocząć szycie i cieszyć się perfekcyjnymi ściegami owerlokowymi. W pełni otwierana prawa i lewa dolna pokrywa to łatwy dostęp do chwytaczy, dzięki czemu ich nawlekanie jest bardzo proste. Owerlok ma również kolorowy schemat nawlekania nici. To proste i intuicyjne nawlekanie zgodnie z zamieszczonym kolorowym schematem. Parametry: - liczba ściegów - 16, w tym: 2-, 3- i 4-nitkowy owerlokowy, 2- i 3-nitkowy ścieg rolujący oraz i inne - możliwość szycia 1 lub 2 igłami - możliwość szycia 2, 3 lub 4 nićmi - maksymalna prędkość: 1300 wkłuć na minutę - regulacja długości ściegu: 1-4 mm - regulacja szerokości ściegu: 3,0-6,7 mm, mereżka do 1,5mm - łatwe przełączanie na funkcję mereżka - możliwość odłączania noża - możliwość regulacji szerokości cięcia szytego materiału - regulacja transportu różnicowanego, ułatwiająca szycie dzianin, jedwabiu oraz materiałów elastycznych - regulacja docisku stopki - manualna regulacja naprężenia nici - oświetlenie pola pracy: lampka LED - w pełni otwierana prawa i lewa dolna pokrywa - łatwy i czytelny system nawlekania nici - obcinacz nitek zamontowany na obudowie maszyny - pojemnik na ścinki - blokada odłączająca zasilanie przy otwarciu pokrywy maszyny - mocowanie stopek - system Matic - typ igieł: ELx705 Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.