HUSQVARNA VIKING E10 SET
search
  • HUSQVARNA VIKING E10 SET

HUSQVARNA VIKING E10 SET

Maszyna do szycia wieloczynnościowa sterowana mechnicznie, 21 ściegów + ZESTAW PREZENTÓW

Maszyna HUSQVARNA VIKING E10 w prezencie 18 szpulek nici oraz 30 sztuk igieł.

W skład zestawu wchodzą: Maszyna do szycia HUSQVARNA VIKING E10 Zestaw nici ARIADNA STANDARD BASE SET Zestaw nici ARIADNA STANDARD AUTUMN SET Zestaw nici ARIADNA STANDARD WINTER SET Igły 130/705 H VDS Igły 130/705 H VCS Igły 130/705 H SUK VHS Igły 130/705 H-M VBS Igły 130/705 H-S VMS Igły 130/705 H-J VWS. Husqvarna Viking E10 to domowa maszyna do szycia z wbudowanym nawlekaczem igły i półautomatycznym programem do obszywania dziurek.

Maszyna do szycia Husqvarna Viking z zaprogramowanymi ściegami

Wieloczynnościowa maszyna do szycia, w której pamięci jest aż 21 zaprogramowanych ściegów, w tym ściegi proste, owerlokowe, zyg zaki, ścieg kryty i ściegi dekoracyjne oraz program do półautomatycznego obszywania dziurek. Do wyboru ściegów służy wygodne pokrętło. Długość ściegu możemy regulować do 4 mm. Natomiast szerokość zygzaka możemy regulować aż do 5 mm. Maszyna do szycia Husqvarna E10 pozwala też na szycie wstecz. Dzięki regulowanemu dociskowi stopki możemy szyć wszystkie rodzaje tkanin bez marszczenia czy zaciągania szwów.

Solidna maszyna do szycia

Maszyna do szycia Husqvarna Viking E10 to niezawodna i trwała maszyna, która będzie ci służyć przez lata. W obudowie maszyny umieszczono praktyczny nożyk do obcinania nitek. Husqvarna Viking E10 ma też bardzo wygodny nawlekacz nici. Po zdjęciu pojemnika na akcesoria, na tzw. wolnym ramieniu możemy wygodnie szyć nogawki czy mankiety. Domowa maszyna do szycia Husqvarna Viking E10 została wyposażona w chwytacz wahadłowy, szpulownik i system szybkiego mocowania stopek system Matic. Solidna i trwała maszyna do szycia z serii Husqvarna Viking H-Class. Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.