HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
search
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50

HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 50

Maszyna do szycia i haftowania sterowana komputerowo, 256 programy szycia, 150 wzorów haftu, 2 programowane czcionki, z modułem do haftowania
Husqvarna Viking Designer Topaz 50 to sterowana komputerowo maszyno-hafciarka z kolorowym ekranem HD oraz polem haftu o wymiarach 360 x 200 mm. Maszyna ma wbudowane 159 wzorów haftów i 261 zaprogramowanych ściegów.

Automatyczna maszyna do szycia

Maszyna do szycia Husqvarna Viking Designer Topaz 50 jest wyposażona w 261 ściegów w tym: ściegi użytkowe, satynowe, tradycyjne, do pikowania. Do dyspozycji mamy też piękne ściegi dekoracyjne, ściegi specjalne oraz tzw. ściegi "starodawne" i 5 alfabetów. Ściegi możemy łączyć ze sobą i edytować, np. za pomocą funkcji "odbicia lustrzanego". W pamięci maszyny mamy też 9 rodzajów obszyć dziurek i 1 "oczko" oraz automatycznie obszywanie na wymiar guzika, wykonywane ze stopką Sensormatic. Dostęp do wszystkich programów szycia mamy z poziomu ekranu dotykowego. Dla ułatwienia - najważniejsze funkcje mają też swoje przyciski. Prędkość szycia możemy regulować za pomocą guzików + i - w 5 zakresach. 11477 11471 11470 Na maszynie można szyć bez używania rozrusznika nożnego, przy pomocy przycisku START/STOP. Designer Topaz 50 ma funkcję ciągłego szycia do tyłu - również uruchamianą przy pomocy przycisku. 11469 Igłę w maszynie możemy ustawić w 29 pozycjach, a specjalny przycisk pozwala na szybkie pozycjonowanie w płaszczyźnie GÓRA/DÓŁ. Dodatkowo pracę na maszynie ułatwi nam system szybkiej wymiany stopek.

Domowa, automatyczna hafciarka

Husqvarna Viking Designer Topaz 50 ma duże pole haftu 360 x 200 mm i aż 159 wzorów haftów oraz 2 czcionki hafciarskie. Do edycji i personalizacji haftów możemy użyć: obracania (co 1 stopień), odbicia lustrzanego (w pionie i w poziomie) i skalowania (od -20% do +20%). Maszyna daj możliwość edytowania nawet pojedynczych wkłuć igły i precyzyjnego pozycjonowania na tamborku. Na ekranie, kursor, cały czas wskazuje który element haftu jest właśnie wyszywany. Maszyna automatycznie obcina nitki między poszczególnymi elementami haftów. Z maszyną otrzymasz oprogramowanie hafciarskie PREMIER+, które pozwala na tworzenie i edytowanie wzorów haftów na komputerze. 11472

Solidna maszyna do szycia

Maszyna Husqvarna Viking Designer Topaz 50 jest zbudowana na metalowych podzespołach, dzięki czemu jest solidna i wytrzymała. Diodowe oświetlenie pola pracy nie rzuca cienia i nie męczy oczu. Duży ekran dotykowy o wymiarach 70 x 53 mm daje wygodny dostęp do ustawień maszyny. Na wszystkie dołączone akcesoria jest przewidziane miejsce w praktycznym, podwójnym pojemniku-szufladce. Maszyna ma wbudowany port USB i aktualizuje się automatycznie z klucza USB. Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim. Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.