HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 40
search
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 40
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 40
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 40
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 40
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 40
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 40
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 40

HUSQVARNA VIKING DESIGNER TOPAZ 40

Maszyna do szycia i haftowania sterowana komputerowo, 208 programy szycia, 259 wzorów haftu, 4 czcionki, z modułem do haftowania
Husqvarna Viking Designer Topaz 40 to automatyczna maszyno-hafciarka z kolorowym ekranem dotykowym i polem haftu o wymiarach 240 x 150 mm. Maszyna ma wbudowane 100 wzorów haftów i 208 zaprogramowanych ściegów.

Automatyczna maszyna do szycia

Maszyna do szycia jest wyposażona w 208 ściegów o maksymalnej szerokości do 7 mm. Wśród zaprogramowanych ściegów mamy m.in. ściegi użytkowe, satynowe, tradycyjne, do pikowania i 4 alfabety. Ściegi możemy łączyć ze sobą i edytować, np. za pomocą funkcji "odbicia lustrzanego". W pamięci maszyny mamy też 7 rodzajów obszyć dziurek i 1 "oczko" oraz automatycznie obszywanie na wymiar guzika, wykonywane ze stopką Sensormatic. Maszyną sterujemy za pomocą ekranu dotykowego. Dla ułatwienia - główne automatyczne funkcje mają też swoje przyciski. Prędkość szycia regulujemy za pomocą guzików + i - w 5 zakresach. 11477 11471 11470 Husqvarna Viking Designer Topaz 40 pozwala na pracę bez użycia rozrusznika nożnego, przy pomocy przycisku START/STOP. Designer Topaz 40 ma też funkcję szycia do tyłu - uruchamianą przy pomocy przycisku. 11469 Specjalny przycisk na przodzie obudowy pozwala na szybkie pozycjonowanie w płaszczyźnie GÓRA/DÓŁ. Dodatkowo pracę na maszynie ułatwi nam system szybkiej wymiany stopek.

Domowa, automatyczna hafciarka

Husqvarna Viking Designer Topaz 40 ma pole haftu o wymiarach 240 x 150 mm i 100 gotowych wzorów haftów oraz 1 edytowalną czcionkę hafciarską. Do personalizacji haftów możemy użyć: obracania (co 1 stopień), skalowania (od -20% do +20%), i odbicia lustrzanego (horyzontalnie i wertykalnie). Husqvarna Designer Topaz 40 pozwala na edytowanie pojedynczych wkłuć igły i precyzyjnego pozycjonowania na tamborku. Na ekranie, kursor, cały czas wskazuje który element haftu jest właśnie wyszywany. Maszyna automatycznie obcina nitki między kolejnymi elementami haftów. Maszyno-hafciarka wyszywa z prędkością 800 wkłuć na minutę. Z maszyną otrzymasz oprogramowanie hafciarskie PREMIER+, które pozwala na tworzenie i edytowanie wzorów haftów na komputerze. 11472

Solidna maszyna do szycia

Maszyna Husqvarna Viking Designer Topaz 40 składa się z metalowych podzespołów, dzięki czemu jest bardzo trwała. Pole pracy jest oświetlone trzema diodami LED. Duży ekran dotykowy o wymiarach 70 x 53 mm daje wygodny dostęp do ustawień maszyny. Na wszystkie dołączone akcesoria jest przewidziane miejsce w praktycznym, podwójnym pojemniku-szufladce. Maszyna ma wbudowany port USB i aktualizuje się automatycznie z klucza USB. Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim. Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.