HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2
search
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2
  • HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2

HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2

Maszyna do szycia i haftowania sterowana komputerowo, 846 programów szycia, 750 wzorów haftu, z modułem do haftowania
HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2 to sterowana komputerowo maszyna do szycia i haftowania. Maszyna ma 844 programy ściegowe i 756 wzorów haftów.

Automatyczna maszyna do szycia

HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2 to super nowoczesna maszyno-hafciarka, której możliwości przerosną Twoje oczekiwania. Maszyna ma wbudowany port WiFi i stały dostęp do funkcji mySewnet™ i JoyOS Advisor™. 11476 11478 11477 11479

Maszyna z zaprogramowanymi ściegami ozdobnymi

Maszyna do szycia Husqvarna Viking ma wbudowane 844 ściegi, w tym ściegi dekoracyjne o szerokości do 9 mm i ściegi specjalne o szerokości do 54 mm. Maszyna ma też 6 rodzajów alfabetów. Do dyspozycji mamy ekskluzywne ściegi, opatentowane przez HUSQVARNA® VIKING®, np. Sequin, Pop-Up i Theme Stitches. 11480 Do obszywania dziurek mamy do dyspozycji 16 stylów obszyć. Ściegi możemy edytować i pozycjonować - maszyna ma 37 położeń igły. Funkcja Taperowania - czyli zakańczania ściegów poprzez ich zwężanie pod kątem, ułatwia łączenie ściegów w kształty. Stitch Balance automatycznie ustawia idealny balans transportu podczas szycia do przodu i do tyłu. 11469 Wbudowane ściegi, są uporządkowane w kategoriach. Dodatkowo ściegi są też nadrukowane na wewnętrznej stronie otwieranej pokrywy.

Automatyczna hafciarka domowa

Designer Epic 2 ma w pamięci ponad 756 wzorów haftów i 8 czcionek hafciarskich, w rozmiarach od 10 do 80 mm. Maksymalne pole haftu to 360 x 350 mm. Na maszynie Designer Epic 2 możemy haftować z prędkością do 1000 ściegów na min. Maszyna, jako jedyna na rynku, daje możliwość haftowania wstążką - dzięki specjalnej przystawce (opcja) maszyna do szycia i haftu DESIGNER EPIC ™ 2 będzie prowadzić i zszywać wstążkę w trybie haftowania. Husqvarna Designer Epic 2 pozwala na szybkie konwertowanie zdjęć na hafty i ich edytowanie. Hafty możemy pozycjonować na tamborku i edytować przy pomocy funkcji: obracanie, odbicie lustrzane, skalowanie, zmiana rozmiaru czy przesuwanie. Maszyna ma też funkcję automatycznego obcinania ściegów przeskokowych. Hafty możemy wyszywać na kolorowo lub monochromatycznie. Z maszyną otrzymasz oprogramowanie hafciarskie PREMIER+, które pozwala na tworzenie i edytowanie wzorów haftów na komputerze. 11483 11472

Niezawodna maszyno-hafciarka

Maszyna do szycia Husqvarna Viking ma największe na rynku pole pracy - 31 cm, precyzyjnie oświetlone diodami LED. Wygodny dostęp do ustawień daje nam duży, kolorowy ekran dotykowy o wymiarach 217 x 136 mm. Do włączania najważniejszych funkcji służą praktyczne przyciski. Najważniejsze funkcje Designer Epic 2 to: automatyczne pozycjonowanie igły góra/dół, automatyczne obcinanie nici, automatycznego podnoszenie i opuszczanie stopki. Z maszyną możemy się łączyć z urządzeń mobilnych - tabletu lub telefonu. Siła wkłucia igły jest sterowana elektronicznie, dlatego maszyna płynnie szyje bardzo delikatne i bardzo grube materiały. 11470 11471 Jeśli musisz przerwać haftowanie lub szycie, wszystkie ustawienia i bieżąca pozycja ściegu zostaną automatycznie zapisane. W dowolnym momencie możesz też ręcznie wybrać opcję inteligentnego zapisu. Aby skrócić przestoje w pracy, możemy nawijać szpulkę na dwa sposoby - tradycyjny, podczas szycia oraz przez nawleczoną igłę. Akcesoria do maszyny z łatwością utrzymasz w porządku, dzięki funkcjonalnej szufladce. Na obudowie umieszczono linijkę z podziałką w centymetrach i calach. Maszyna ma też wbudowane dwa porty USB. 11481 Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim. Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.