HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
search
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q
  • HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q

HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q

Maszyna do szycia wieloczynnościowa sterowana komputerowo, 1005 programów szycia
HUSQVARNA VIKING EPIC 980Q to sterowana komputerowo, ultranowoczesna maszyna do szycia. Maszyna ma ponad 1000 zaprogramowanych ściegów.

Automatyczna maszyna do szycia

HUSQVARN VIKING EPIC 980Q to automatyczna maszyna do szycia, o bardzo dużej, jasno oświetlonej przestrzeni roboczej 310 x 140 mm i ekranem dotykowym HD o średnicy ponad 10 cali. Ta nowoczesna maszyna do szycia ma wbudowany port WiFi. Podczas pracy na maszynie, mamy stały dostęp do podpowiedzi i rozbudowanej pomocy z opisem wszystkich funkcji maszyny i filmami instruktarzowymi. Dostęp do maszyny możemy mieć także z urządzeń mobilnych. 11476 11478 11477

Dodatkowy podwójny transport

Maszyna Husqvarna Viking Epic 980Q ma opcjonalny podwójny transport, łączący zalety transportu dolnego ząbkowego i swojego rodzaju stopy kroczącej. Dzięki temu rozwiązaniu maszyna z łatwością szyje wiele warstw materiału lub bardzo trudne, ciężkie tkaniny. Funkcję podwójnego transportu można łatwo włączać lub wyłączać. Zintegrowany podwójny transport, sprawia, że ściegi są równe i precyzyjne, a maszyna świetnie radzi sobie z trudnymi materiałami: skórą, welurem, bardzo elastycznymi dzianinami czy materiałami z włosiem.

Maszyna z zaprogramowanymi ściegami ozdobnymi

Maszyna do szycia Husqvarna Viking ma ponad 1000 wbudowanych ściegów, w tym alfabet, ściegi dekoracyjne i programy do pikowania. Wbudowane ściegi, są uporządkowane w kilkunastu kategoriach, co pozwala łatwo odnaleźć poszukiwany program ściegowy. Na ekranie, oprócz podglądu wybranego ściegu, maszyna zasugeruje odpowiednią stopkę i inne parametry. Szpulki w tym modelu są o 30% większe niż w domowych maszynach. 11480 Zaprogramowane ściegi możemy łatwo edytować i pozycjonować - maszyna ma 29 położeń igły. Funkcja Taperowania - czyli zakańczania ściegów poprzez ich zwężanie pod kątem, ułatwia łączenie ściegów w kształty. 11469

Mocna maszyna do szycia

Maszyna do szycia Husqvarna Viking Epic 980Q ma ogromne pole pracy, precyzyjnie oświetlone diodami LED. Wygodny dostęp do ustawień maszyny daje nam duży, kolorowy ekran dotykowy Do włączania i wyłączania najważniejszych funkcji służą praktyczne przyciski. Siła wkłucia igły jest sterowana elektronicznie, dlatego maszyna płynnie szyje bardzo delikatne i bardzo grube materiały. W maszynie zastosowano przyjazny użytkownikowi system szybkiej wymiany stopek. 11470 11471 Aby skrócić przestoje w pracy, możemy nawijać szpulkę na dwa sposoby - tradycyjny, podczas szycia oraz przez nawleczoną igłę. Akcesoria do maszyny, z łatwością, utrzymasz w porządku dzięki funkcjonalnej szufladce. Na obudowie maszyny umieszczono linijkę z podziałką w centymetrach i calach. Maszyna ma też wbudowane dwa porty USB. 11481 Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim. Maszyna objęta 5-letnią gwarancją w ramach programu przedłużonej gwarancji.